آموزش های لینوکس

رفع خطای The Email Account Already Exists در سیپنل

شاید برای شما نیز این اتفاق افتاد باشد که هنگام ساخت یک حساب ایمیل در سیپنل با خطای “The Email Account Already Exists” که به معنی “حساب ایمیل از قبل وجود دارد” بر خورده باشید در صورتی که در بخش ایمیل های سیپنل به هیچ وجه ایمیلی با این آدرس وجود ندارد و به ناچار مجبور به ساخت اکانت با نام دیگری کرده اید، اما گاهی اوقتا برخی ادرس های ایمیل مانند Support و یا Info بسیار مهم هستند و حتما باید این آدرس ها را در اختیار داشته باشد، در این آموزش به حل مشکل The Email Account Already Exists در سیپنل خواهیم پرداخت و می توانیم اکانت مورد نظر خود را بدون هیچ مشکلی بسازیم، پس با وب آیدین همراه باشید.

بخش اول :

1 – وارد سیپنل شده و پس از آن وارد File Manager شوید

وارد مسیر زیر شوید :

در مسیر بالا domian.com همان آدرس دامنه شما می باشد

مانند تصویر وارد پوشه Mail شوید.

رفع خطای The Email Account Already Exists در سیپنل

وارد پوشه دامنه خود شوید

رفع خطای The Email Account Already Exists در سیپنل

در این بخش نام پوشه ای که به نام ایمیلی که می خواهید ساخته شده است را بیابید و ان پوشه را کلا حذف کنید.

این مقاله را حتما بخوانید

بخش دوم :

پس از انجام مرحل اول باید وارد مسیر زیر شوید.

 

رفع خطای The Email Account Already Exists در سیپنل

پس از آن مسیر ذکر شده در زیر را دنبال کنید و با استفاده از ویرایشگر دلخواه فایل passwd را باز کنید. سپس، ورودی حساب ایمیل را از فایل حذف کرده و تغییرات را ذخیره کنید.

پس از انجام این مراحل، می توانید بدون هیچ مشکلی حساب ایمیل را اضافه کنید.

امیدواریم این آموزش نیز مانند دیگر آموزش های ارائه شده وب آیدین مورد توجه شما قرار گرفته باشد و توانسته باشید نسبت به  حل خطای  The Email Account Already Exists در سیپنل اقدام کرده باشید، در آخر اگر هنوز مشکل شما حل نشده است می توانید در بخش کامنت ها مشکل خود را بیان کنید تا سریعا به آن پاسخ دهیم.

آیدین حسینی

آیدین فارغ التحصیل رشته علوم کامپیوتر است که در حال حاضر به عنوان مهندس ارشد در یک شرکت میزبانی وب مشغول به کار است، او همچنین سالهاست که در زمینه برنامه نویسی تحت وب کار می کند و به کسب اطلاعات در ابعادی وسیع تر پرداخته و توانسته در حوزه هایی چون دیجیتال مارکتینگ، سئو و همچنین سیستم عامل های تحت شبکه گام بردارد. او اکنون مدیر چنین وبسایت با بازدید های میلیونی در ایران است. او به هر کاری که انجام می دهد علاقه مند و عاشق سفر است و هر زمان که از برنامه کاری شلوغ خود خارج می شود به طبیعت رفته و از آن لذت می برد.

این مقاله را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا